هنری هنری .

هنری

کمد اداری

کمد اداری
در شرکت آتی نگر انواع فایل و کمدهای اداری را در طرح های خاص و زیبا آماده ی ارائه داریم. با خرید کمد اداری از شرکت ما محصولاتی با کیفیت استاندارد و دارای ساخت اصولی را تحویل می گیرید. در فروش محصولات خود از جمله فروش کمد اداری فاکتورهای مهمی را لحاظ کرده ایم. از جمله ی این موارد می توانیم به استحکام محصولاتمان اشاره کنیم. اجزای تشکیل دهنده ی تمام محصولاتمان با هم هماهنگی دارد. این هماهنگی به محکم بودن و استواری مبلمان اداری ما کمک می کند. مثلا زاویه ای که در کمد اداری  باز می شود. تناسب قرارگیری کشوها، درها و شیشه ها در کنار ابعاد مناسب همگی باعث زیبایی و مقاومت محصولاتمان می شوند. این استحکام فوق العاده و طراحی زیبا در کنار قیمت مناسب، رمز موفقیت ماست. برای اطلاع از قیمت کمد اداری  با مشاورین شرکت آتی نگر تماس حاصل نمائید.

 


خرید کمد اداری
با خرید کمد اداری و فایل های اداری شرکت آتی نگر آراستگی را به محل کار خود هدیه دهید. برای خرید کمد اداری یا هر محصول دیگری لازم است چند پرسش را با خود مطرح کنیم.

شما از خرید کمد اداری چه هدفی دارید.
چگونه کمد اداری می تواند نیازهای شما را مرتفع سازد.

 

اگر به دو پرسش بالا نتوانید جواب قانع کننده ای بدهید . در آخر با محصولی مواجه خواهید شد که بیشتر از نیاز شما آپشن و امکانات دارد. که هم هزینه ی بالایی برای خرید آن صرف کرده اید و هم امکانات اضافه ی آن مورد استفاده ی شما نیست.

کمد اداری

قیمت کمد اداری
قیمت کمد اداری ا در مجموعه ی آتی نگر با توجه به استحکام و کیفیت ساخت آن بی نظیر است.

تمام محصولاتمان با در نظر گرفتن موارد زیر ارزش گذاری می شوند:

جنس محصول
ابعاد آن
طراحی به کار رفته در ساخت آن
پارتیشن دوجداره

پارتیشن اداری

دکوراسیون اداری و دفتر کار

کمد اداری


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۰۸:۲۱ توسط:ستیا موضوع: نظرات (0)