هنری هنری .

هنری

میز کنفرانس

میز کنفرانس
Home  /  میز کنفرانس

میز کنفرانس
همان طور که از اسم این میز مشخص است میز کنفرانس برای گردهمایی بین مدیران با کارمندان یا با افراد دیگر مورد استفاده قرار می گیرد. به علت اهمیت ویژه ای که این جلسات دارند، باید این میزها در شکیل ترین، راحت ترین و کارآمدترین حالت خود باشند. طراحی بعضی از این میزها به گونه ای صورت گرفته که قابلیت جای دهی و نصب پخش کننده های ویدئو(video) و آدیو (audio) را داشته باشند. این میزها با توجه به اینکه چند نفره باشند بازه های قیمت متفاوتی دارند. قیمت فروش میز کنفرانس با توجه به نیاز ارگان و سازمان مربوطه متغیر است. در تعیین قیمت میز کنفرانس مولفه های دیگری نیز دخیل هستند که در ادامه به مهم ترین آن ها پرداخته می شود. توجه داشته باشید که برای خرید میز کنفرانس ، علاوه بر ابعاد آن، نوع طراحی بر قیمت تاثیر گذار است.

خرید میز کنفرانس
برای خرید میز کنفرانس به موارد زیر توجه کنید:

با توجه به نیاز مجموعه ی خود اقدام به خرید اینگونه میزها نمایید. مثلا اگر جلسات شما بیشتر از ده کاربره نیست میز بیشتر از ده کاربره ( ده نفره) سفارش ندهید.
در خرید میز کنفرانس متراژ و نقشه ی اتاق کنفرانس خود را لحاظ کنید. برای مثال اگر اتاق کنفرانس شما مربع شکل است از خریدن میز کنفرانس مستطیلی و بیضی خودداری کنید. در این حالت می توانید از میز کنفرانس یو شکل و طرح دار استفاده کنید.
قیمت میز کنفرانس
در قیمت میز کنفرانس عوامل متعددی دخیل هستند از جمله :

جنس میز کنفرانس ( چوب باشد یه پی دی اف)
مدل میز کنفرانس ( مستطیل باشد یا بیضی یا یوشکل و یا طرح های دیگر…)
چند نفره باشد
برای اطلاع از آخرین قیمت ها میز کنفرانس با شرکت آتی نگر تماس حاصل نمائید.

فروش میز کنفرانس
کیفیت بالای محصولات شرکت آتی نگر در مقایسه با قیمت مناسب، این شرکت را به یکی از بهترین شرکت ها در زمینه ی فروش مبلمان اداری از جمله  فروش میز کنفرانس تبدیل کرده است . برای اطلاع از قیمت انواع میز کنفرانس با مسئولین مربوطه در شرکت تماس بگیرید.

​میز کنفرانس

قفسه ام دی اف

کتابخانه ام دی اف

سقف کاذب

میز کنفرانس


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۰۸:۵۲ توسط:ستیا موضوع: نظرات (0)